loading

Firma MM Cars została założona w 1991 roku. Tworzący ją pasjonaci od samego początku dążyli konsekwentnie do jednego celu. Chcieli stworzyć przyjazne miejsce, w którym będziesz mógł skorzystać z profesjonalnej pomocy w wyborze najlepszego dla Ciebie samochodu. Dzięki tysiącom zadowolonych klientów mamy pewność- udało się!

Obecnie jesteśmy jednym z największych, autoryzowanych Dealerów samochodowych. Jako MM Cars Group posiadamy salony w siedmiu lokalizacjach, w których oferujemy zarówno samochody nowe jak i używane:

  • Katowice ul. Lotnisko 81 (Opel, Subaru, Suzuki)
  • Katowice ul. Kościuszki 253 (Hyundai, Mitsubishi)
  • Zabrze ul. Wolności 153 (Suzuki, Mitsubishi)
  • Wrocław ul. Karkonoska 50 (Opel)
  • Lubin ul. Legnicka 65 (Opel ASO, Suzuki)
  • Warszawa ul. Bronowska 23 (Opel)
  • Warszawa Al. Jerozolimskie 237 (Jaguar, Land Rover, Suzuki)

Ponadto oferujemy kompleksową obsługę finansową i ubezpieczeniową, serwisową i z zakresu napraw blacharskich. W profesjonalny sposób pomagamy we wszystkich sprawach związanych z zakupem i późniejszym użytkowaniem samochodu.

Rok do roku MM CARS GROUP utrzymuje pozycję lidera w sprzedaży samochodów marki OPEL w Polsce - jesteśmy z tego niezwykle dumni! Zawdzięczamy to, w dużej mierze, naszym klientom- za co serdecznie DZIĘKUJEMY!

Jesteśmy grupą posiadającą trzy salony, tej marki, w Polsce - co oznacza, że MOŻEMY WIĘCEJ. Mamy większy wybór aut oraz dostepność modeli, dzięki czemu jesteśmy w stanie  zapewnić naszym klientom wyjątkowe oferty dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dołącz do grona zadowolonych klientów Salonu MM CARS już dziś!

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry