loading

Poszukujesz pracy - jesteś kreatywny, ambitny nie boisz się wyzwań, chcesz budować

i współtworzyć markę MM Cars Group – „Dołącz do Naszego Zespołu”.
Zapewniamy duże możliwości rozwoju, stabilność zatrudnienia – umowę o pracę i rozwój zawodowy.

CV oraz list motywacyjny proszę kierować na adres:

praca.wroclaw@mmcars.pl

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"

MM Cars Group

Nasze motto to - „Firma to ludzie”

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów do pracy w Autoryzowanym Punkcie Dealerskim marki OPEL we Wrocławiu, na stanowisku:

Magazynier/Sprzedawca Działu Części Zamiennych

Miejsce pracy: WROCŁAW
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • gospodarka przestrzenna i ilościowa magazynem części zamiennych oraz materiałów pomocniczych
  • zamawianie części zamiennych u dostawców oraz kontrola terminowej realizacji zamówień
  • przyjęcia do magazynu, kontrola ilościowa dostarczanych towarów i materiałów
  • określanie stanów minimalnych zapasów na podstawie analiz zużyć i prognoz
  • Współpraca z działem serwisu, blacharni i salonu
  • realizacja celów sprzedażowych i budżetowych
  • przestrzeganie procedur magazynowych

Wymagania:

  • Realizacja celów sprzedażowych działu
  • Sumienność, odpowiedzialność
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie na etat w oparciu umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie - motywujący system premiowy
  • system wdrożenia zapewniający szybką i skuteczną adaptację w miejscu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznym i otwartym zespole

w temat e- maila proszę wpisać: : Magazynier/Sprzedawca Działu Części Zamiennych

Do góry